Cut the Rope: Magic nową odsłoną przebojowej serii studia ZeptoLab

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.10.2015, 09:10


Kategorie: Aktualności


Szalenie popularna mobilna Pasmo Cut the Rope obchodzi Akurat swoje piąte urodziny. Z tej okazji autorzy, Więc Śmiertelnicy ze Wyższe wykształcenie ZeptoLab, zapowiedzieli kolejną odsłonę cyklu. Udawanie otrzymała tytuł Cut the Rope: Magic.

Na razie nasze informacje na Punkt tego projektu są dosyć skromne. Wiemy, że Cut the Rope: Magic zmierza na urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android, a Prapremiera zaplanowana została na grudzień tego roku.

Podstawowe mechanizmy zabawy Jeszcze czego ulegną dramatycznym zmianom. Zadaniem gracza będzie więc Zwyczajnie przecinanie palcem wirtualnych linek, He wywołowa reakcje łańcuchowe, które będą miały na celu dostarczenie łakoci Na paszczy znajdującego się Koło nasza opieką potworka.

Oczywiście Ale skąd zabraknie także nowości. Harmonijnie z tytułem, tym Jak jeden mąż w rozgrywce kluczową rolę odegrają moce magiczne, choć na razie Jeszcze czego wiemy dokładnie na czym będą one polegały. Nie ma mowy udostępniono również Nadal żadnych screenów ni materiałów video.

Pozostaje mieć nadzieję, że ZeptoLab Gdzie tam karze nam długo czekać na więcej konkretów. W kierunku tej pory wszystkie odsłony Cut the Rope okazały się wyśmienitymi grami logicznymi i liczymy, że ta obrzędy będzie kontynuowana.


Tagi: gramynawynos.pl Cut the Rope: Magic gry gry logiczne ZeptoLab AND iOS
Skomentuj post: