Day of the Tentacle: Remastered na pierwszych screenach

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.10.2015, 04:10


Kategorie: Aktualności

Day of the Tentacle: Remastered ukaże się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita jak również komputerach PC. - Day of the Tentacle: Remastered na pierwszych screenach - wiadomość - 2015-10-24
Day of the Tentacle: Remastered ukaże się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita a również komputerach PC.

W grudniu 2014 roku Salon Double Fine zapowiedziało Day of the Tentacle: Special Edition (obecnie funkcjonuje Obok tytułem Day of the Tentacle: Remastered) – remake słynnej przygodówki z 1993 roku. Deweloperzy w końcu postanowili pochwalić się pierwszymi screenami, z którymi zapoznacie się w dalszej części niniejszej wiadomości. Wypada przyznać, że tytuł wygląda Nie inaczej Odkąd powinien. W stosunku Ku oryginału wygładzono przede wszystkim krawędzie i pozbyto się wszędobylskich pikseli. Sam jak kołek (w płocie) technika symboliczny pozostał Jakkolwiek nietknięty, Cóż Stanowczo powinno przypaść W stronę gustu miłośnikom pierwotnego wydania. Produkcja zmierza w kierunku konsol PlayStation 4, PlayStation Vita a także komputerów PC i ukaże się w bliżej nieokreślonym terminie 2016 roku.


W Day of the Tentacle: Remastered zachowano sposób wykreślny oryginału. - Day of the Tentacle: Remastered na pierwszych screenach - wiadomość - 2015-10-24
W Day of the Tentacle: Remastered zachowano system obrazowy oryginału.

Day of the Tentacle to słynna przygodówka, będąca kontynuacją Maniac Mansion z 1987 roku. W czasie tytuł odpowiadała Zespół LucasArts z Davem Grossmanem i Timem Schaferem na czele. W trakcie zabawy śledzimy losy trzech postaci, które wyruszyły w podróż w czasie dzięki wehikułowi stworzonemu Wskutek dr. Freda. Ich celem jest uratowanie świata przed inteligentną fioletową macką, ale, Jeżeli to Z reguły w takich przypadkach bywa, Położenie Żwawo się komplikuje, Podczas gdy/kiedy przyjaciele zostają rozdzieleni i trafiają Na różnych epok.

Produkcja jest Generalnie uznawana Zbyt jedną z najlepszych przygodówek w historii, więc Day of the Tentacle: Remastered będzie świetną okazją Ku nadrobienia zaległości dla osób, które Ale skąd miały styczności z oryginałem.


Day of the Tentacle: Remastered na pierwszych screenach - wyjaśnienie #3


Day of the Tentacle: Remastered na pierwszych screenach - tablica #4


Day of the Tentacle: Remastered na pierwszych screenach - udokumentowanie #5

Day of the Tentacle: Remastered na pierwszych screenach - informacja #6

Day of the Tentacle: Remastered na pierwszych screenach - przykład #7

Tagi: gry na świecie Day of the Tentacle Remastered Double Fine Productions screeny PC PSV PS4
Skomentuj post: