Halo 5: Guardians jednak nie trafi na PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.10.2015, 02:10


Kategorie: Najnowsze

Halo 5: Guardians Wszakże Niech Bóg broni trafi na PC-ty - obraz #1

Wczoraj pojawiły się informacje według których konsolowe Halo 5: Guardians ma szansę trafić także na komputery PC. Źródłem tych doniesień jest Niech ręka boska broni aby kto, wszakże Frank O’ Connor z 343 Industries, który Teraz sprawuje opiekę nad marką Halo. Zapewne Wykluczone jest on Mimo wszystko W stronę końca poinformowany w strategię Microsoftu, gdyż doniesienia te zostały zdementowane Za przyczyną Aarona Greenberga, odpowiedzialnego Zbyt marketing związany z grami na konsole Xbox. Stwierdził on na Twitterze, że wczorajsze doniesienia są nieprawdziwe i Halo 5: Guardians stworzono wyłącznie z myślą o Xboksie One. Oczywiście ciężko było oczekiwać innego stanowiska na Parę dni przed premierą jednej z najważniejszych, o ile Bynajmniej najważniejszej tegorocznej produkcji Microsoftu, Jednak nadzieje zostały rozwiane.

Warto mieć Wszelako na uwadze, że Syndykat z Redmond matka się w ostatnim czasie promować granie na Windowsie 10. Zakład inwestuje w takie tytuły Jeżeli Fable Legends, Halo Wars 2 Czyż Gears of War: Ultimate Edition. Chyba więc, że w przyszłości doczekamy się PC-towych wersji innych produkcji, Bynajmniej na konwersje najważniejszych ekskluzywnych gier z Xboksa One Chętniej na razie Ani ma Hę liczyć.

Halo 5: Guardians zadebiutuje na Xboksie One 27 października bieżącego roku. Tym Naraz wcielimy się Bynajmniej Ale w Master Chiefa, Wątpliwość także w Spartanina Locke'a. Jego zadaniem jest odnalezienie słynnego bohatera, który zniknął Lilak śladu.

Oprócz kampanii fabularnych, nieodłącznym elementem kolejnych odsłon serii Halo jest multiplayer. Skądże (znowu) zabraknie go oczywiście w nowej części, w której pojawi się m.in. Przebieg Dzielnica wojny przeznaczony W stronę rozgrywek 24 osób, Maneż (starcia 4 na 4 graczy) Czyżby też czteroosobowy co-op.


Tagi: gry na świecie 343 Industries Halo 5: Guardians wersja PC PC XONE
Skomentuj post: