Najlepsze tegoroczne strategie mobilne dla pojedynczego gracza

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.10.2015, 09:10


Kategorie: News


Większość mobilnych strategii koncentruje się na rozgrywkach wieloosobowych. Znalezienie produkcji z Dalece dobrym trybem dla pojedynczego jest Teraz trudne, Jednakowoż Nie bacząc na coś/kogoś to od czasu Na czasu takie godne uwagi projekty trafiają na rynek. Przeto uznaliśmy, że Trzeba przyjrzeć się najlepszym tego typu grom, wydanym w tym roku – a więc swieżym i dobrym.

Rebuild 3: Gangs of Deadsville

Zaczynamy od strategii ekonomicznej Rebuild 3: Gangs of Deadsville. Genre Ów jest W bieżącej chwili w fatalnej kondycji na urządzeniach mobilnych, a to dlatego, że większość twórców tego tyou gier koncentruje się wyłącznie na wyciąganiu od graczy pieniędzy w ramach nieprzyjaznych mikropłatności. Rebuild 3: Gangs of Deadsville jest inne, gdyż prezentuje klasyczne pecetowe podejście Ku tematu.

Gracz wciela się w wodza niewielkiej grupy ocalałych ludzi, próbujących stworzyć dla siebie bezpieczne ochrona w świecie opanowanym Poprzez zombiaki. Miejscem akcji jest zniszczone miasteczko, które musimy nieprędko odzyskiwać, czyszcząc budynki, zarządzając surowcami i wznosząc struktury defensywne. Zagrożeniem są zarówno martwiaki, Skoro i konkurencyjne bandy ludzi. Rebuild 3 jest trudne i odwołanie sukcesu wymaga dużo wysiłku. Na tego autorzy przygotowali zaskakująco rozbudowaną, Gdy na Ów gatunek, warstwę fabularną, więc podejmowane decyzje w szczególny sposób wpływają na rozwój fabuły.

Wars and Battles

Doskonałej zabawy dostarcza również Filozofia Wars and Battles. Ekranizacja koncentruje się na bitwach rozgrywanych w dużej skali W trakcie pomocą turowego systemu walki. Zmagania jest skomplikowana i oferuje bogate możliwości taktyczne, Bynajmniej gracze mogą ją uprościć dzięki licznym opcjom w menu.

Nietypowym elementem jest podział Mecz na epizody, z których każdy przenosi graczy Na innego okresu historycznego. Wśród dostępnych scenariuszy możemy znaleźć m.in. Operację Overlord (1944), bitwę Blisko Gettysburgiem (1863), bitwę Poniżej Austerlitz (1805), oblężenie Charkowa (1943), Operację Sam Garden (1944), wojnę koreańską (1950) jak również wojnę październikową Jom Kippur (1973). Cóż ciekawe, wszystkie te epizody zostały zrealizowane Usilnie realistyczne, a wrażenia z nich są Wyraziście odmienne.

Door Kickers

Ostatnią produkcją, którą chcemy Wam polecić, jest Door Kickers. Starsi gracze Pewno pamiętają Parę pierwszych odsłon cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six. Były to taktyczne FPS-y, Słaba/ujemna/zła strona czegoś przed każdą misją otrzymywaliśmy okazję W kierunku zaplanowania całej operacji na mapie. Door Kickers bierze Ów Wykolejeńcy tudzież rozbudowuje go W kierunku poziomu pełnowymiarowej gry. Lawirant obejmuje więc dowództwo nad oddziałem specjalnym i musi poradzić sobie ze sporym zestawem różnorodnych wyzwań, poczynając od odbijania zakładników, na wskroś ochranianie VIP-ów i eksportowanie więźniów, aż po szturmy na kryjówki handlarzy narkotyków.

Gra oferuje wyrośnięty szczegółowość Turniej i ostro karze lekkomyślność. Każdą akcję Potrzeba W porządku zaplanować, a następnie zrealizować z chirurgiczną precyzją. W kierunku dyspozycji gracza oddano zasobny wybór ekwipunku, a Przypadkowo generowane mapy sprawiają, że Bądź co bądź czekają na nas nowe wyzwania.


Tagi: gramynawynos.pl gry gry strategiczne AND iOS
Skomentuj post: