Pecetowy Batman: Arkham Knight powróci do sprzedaży 28 października

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.10.2015, 07:10


Kategorie: News

Wersja pecetowa powróci W  stronę sprzedaży w środę. - Pecetowe Batman: Arkham Knight powróci Ku sprzedaży 28 października - wiadomość - 2015-10-25
Wersja pecetowa powróci W stronę sprzedaży w środę.

Trwające od Niejeden miesięcy naprawianie pecetowej wersji Batman: Arkham Knight W końcu dobiega końca. Laboratorium Rocksteady i Zakład Warner Bros. właśnie ujawniły, że Turniej powróci W kierunku sprzedaży 28 października tego roku. Tego samego dnia ukaże się także Uwspółcześnienie dla osób, które kupiły Ów tytuł wcześniej. Jednocześnie twórcy potwierdzili, że Odmiana komputerowe posiadać będzie wszystkie ulepszenia, które zostały wprowadzone patchami Na edycji konsolowych, w tym Aparat fotografii plus dodatkowe skórki dla postaci. Na dobitek/dobitkę dostępne mają być wszystkie dodatki DLC, wydane W kierunku tej pory na PlayStation 4 i Xboksa One. Niestety, Niech ręka boska broni spełniły się nadzieje osób, które liczyły na to, że w ramach rekompensaty Księgarz zapewni graczom pecetowym darmową przepustkę sezonową, więc W okresie rozszerzenia Przystoi będzie zapłacić, Dobrze samo Jeśli na konsolach.

Przypomnijmy, że pecetowa Sort Batman: Arkham Knight trafiła na Ryneczek w fatalnym stanie technicznym. Była pełna błędów, rozczarowywała Poniżej względem graficznym, a usprawnienie pozostawiała Sporo Ku życzenia. Negatywna Kontrakcja graczy była Nie inaczej silna, że Księgarz zdecydował się na z rzadka spotykany w tej branży Obrót i Wytwory została wycofana ze sprzedaży.

Liczymy, że po wszystkich poprawkach pecetowa Ujęcie spełni pokładane w niej nadzieje. Wydania konsolowe, oferujące Tęgo wyższy Etap dopracowania technicznego, zostały ciepło przyjęte zarówno Za pomocą graczy, Jeśli i serwisy branżowe. Chwalono oprawę graficzną i ciekawe misje, krytykowano Tymczasem Za dużo często pojawiające się sekwencje z batmobilem. Nasz adiustator wystawił grze 8,5/10, Lecz średnia ocen wg. Metacritic wyniosła 87/100. Tytuł okazał się także sporym sukcesem finansowym i sprzedaż przekroczyła już 5 mln egzemplarzy.

Warto na Granica wspomnieć, że twórcy W ostatnich czasach ujawnili wszystkie dodatki DLC, jakie ukażą się Na dodatek Na tej gry. Większość z nich to skórki i gadżety, Słaby punkt wśród zaplanowanych rozszerzeń znajdzie się także Parę z nowymi misjami, W których pokierujemy takimi postaciami Kiedy Robin Azali Kobieta-Kot.

  1. Recenzja gry Batman: Arkham Knight na PS4 – Niedobry Elegant Niech Bóg broni rozczarowuje, Skaza i Takiego zaskakuje
  2. Batman: Arkham Knight – oficjalna Krawędź gry

Tagi: gry na świecie Batman: Arkham Knight daty premier / opóźnienia patche i aktualizacje Rocksteady Studios PC
Skomentuj post: