Pecetowy Batman: Arkham Knight powróci do sprzedaży 28 października

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.10.2015, 07:10


Kategorie: News

Wersja pecetowa powróci Na sprzedaży w środę. - Pecetowe Batman: Arkham Knight powróci W kierunku sprzedaży 28 października - wiadomość - 2015-10-25
Wersja pecetowa powróci Ku sprzedaży w środę.

Trwające od Niejeden miesięcy naprawianie pecetowej wersji Batman: Arkham Knight Koniec końcem/ końców dobiega końca. Salon Rocksteady i Zakład Warner Bros. właśnie ujawniły, że Gierka powróci W kierunku sprzedaży 28 października tego roku. Tego samego dnia ukaże się także Uwspółcześnienie dla osób, które kupiły Ów tytuł wcześniej. Jednocześnie twórcy potwierdzili, że Rodzaj komputerowe posiadać będzie wszystkie ulepszenia, które zostały wprowadzone patchami W kierunku edycji konsolowych, w tym Metoda fotografii a również dodatkowe skórki dla postaci. Jeszcze dostępne mają być wszystkie dodatki DLC, wydane Ku tej pory na PlayStation 4 i Xboksa One. Niestety, Wykluczone spełniły się nadzieje osób, które liczyły na to, że w ramach rekompensaty Księgarz zapewni graczom pecetowym darmową przepustkę sezonową, więc W czasie rozszerzenia Wypada będzie zapłacić, Dobrze samo Gdy na konsolach.

Przypomnijmy, że pecetowa Modyfikacja Batman: Arkham Knight trafiła na Gospodarka w fatalnym stanie technicznym. Była pełna błędów, rozczarowywała Obok względem graficznym, a ulepszenie pozostawiała Stos Ku życzenia. Negatywna Twardogłowi graczy była Ani chybi silna, że Edytor zdecydował się na co jakiś czas spotykany w tej branży Rotacja i Przerób została wycofana ze sprzedaży.

Liczymy, że po wszystkich poprawkach pecetowa Wariant spełni pokładane w niej nadzieje. Wydania konsolowe, oferujące Istotnie wyższy Ilość dopracowania technicznego, zostały ciepło przyjęte zarówno Na skutek graczy, Kiedy i serwisy branżowe. Chwalono oprawę graficzną i ciekawe misje, krytykowano Jednakże Zbytnio często pojawiające się sekwencje z batmobilem. Nasz Żurnalista wystawił grze 8,5/10, Lecz średnia ocen wg. Metacritic wyniosła 87/100. Tytuł okazał się także sporym sukcesem finansowym i sprzedaż przekroczyła już 5 mln egzemplarzy.

Warto na Finalizacja wspomnieć, że twórcy Chwilę temu ujawnili wszystkie dodatki DLC, jakie ukażą się Oprócz tego W stronę tej gry. Większość z nich to skórki i gadżety, Wątpliwość wśród zaplanowanych rozszerzeń znajdzie się także Parę z nowymi misjami, Przy których pokierujemy takimi postaciami Kiedy Robin Czyż Kobieta-Kot.

  1. Recenzja gry Batman: Arkham Knight na PS4 – Smutny Rycerzyk Skądże (znowu) rozczarowuje, Uchybienie i Ani zaskakuje
  2. Batman: Arkham Knight – oficjalna Uczestnik gry

Tagi: gry na świecie Batman: Arkham Knight daty premier / opóźnienia patche i aktualizacje Rocksteady Studios PC
Skomentuj post: