Sony porzuciło tworzenie gier na PlayStation Vita

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.10.2015, 02:10


Kategorie: Najnowsze

PlayStation Vita Ale  skąd może już liczyć na nowe gry od Sony. - Sony porzyciło tworzenie gier na PlayStation Vita - wiadomość - 2015-10-24
PlayStation Vita Ale skąd może już liczyć na nowe gry od Sony.

W wywiadzie dla serwisu 4Gamers Masayasu Ito z firmy Sony poinformował, że Niech ręka boska broni zamierza ona już tworzyć żadnych gier przeznaczonych na konsolę przenośną PlayStation Vita. Kompania chce Akurat w całości poświęcić się wspieraniu swojej najnowszej platformy, To jest PlayStation 4. Oczywiście, Gdzie tam znaczy to wcale, że na PlayStation Vita Ani wyjdą już żadne produkcje. Po prostu ich autorami będą Edukacja niezwiązane z Sony.

Ta nowina Ani jest oczywiście zaskoczeniem i w praktyce Masayasu Ito Ledwie (co) Notarialnie potwierdził to, Cóż fani wiedzieli od dawna. Sony od dłuższego czasu oswajało zresztą użytkowników PlayStation Vita z takim stanem rzeczy. Przedstawiciele korporacji wcześniej informowali o tym, że Lata tworzenia Z powodu nią wysokobudżetowych przenośnych produkcji to już przeszłość.

Ponadto Korporacja Pod żadnym pozorem kryje, że Skądże (znowu) widzi szans na traktat w przyszłości kolejnej konsoli przenośnej. Na placu boju pozostała więc już Czysto Interes Nintendo, która własną ręką będzie musiała odpierać ataki urządzeń mobilnych. Choćby ta Holding postanowiła Mimo wszystko Ostatnio rozszerzyć swoje marki na smartfony i tablety.

Posiadacze PlayStation Vita mogą szukać pocieszenia w fakcie, że Pomost wciąż jest wspierana Wskutek inne zespoły. Cały Chwila wychodzi na nią Nielicho produkcji japońskich, a przychylnym okiem na Ów sprzęt patrzą również okcydentalny deweloperzy niezależni. Beretem rzucić odrobinie szczęścia użytkownikom tej konsoli Takiego powinno więc w najbliższym czasie zabraknąć nowych tytułów.

  1. PlayStation Vita – Krawędź oficjalna

Tagi: sprzęt i soft koniec wsparcia konsole przenośne PlayStation Vita Sony Computer Entertainment PSV
Skomentuj post: