Warsaw Games Week - widzieliśmy Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Tom Clancy's The Division i inne gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.10.2015, 07:10


Kategorie: News

Dziś odbędzie się Końcowy dzień targów Warsaw Games Week na które wybrali się Hed i Arasz z tvgry.pl. Nasi koledzy zdążyli już sprawdzić Parę atrakcji i nagrać swoje wrażenia tudzież fragmenty Mecz z prezentowanych tytułów. Odpowiednie materiały znajdziecie poniżej, Ależ Najsampierw rzucie okiem na powyższe nagrania, na których chłopaki przechadzają się po halach targowych, ukazując wszystkie atrakcje dostępne na poszczególnych stoiskach. Araszowi udało się Choćby zasiąść Podczas sterami X-winga, Gdzie tam wydaje się, że Jeszcze czego poczuł przypływu Mocy. To Niemniej jednak Wciąż Jeszcze czego wszystko, gdyż W kierunku Warszawy pojechał także Draug, który przelał na Możliwy kartka swoje wrażenia z pokazów gier Deus Ex: Rozłam Ludzkości a także Horizon: Hetka-pętelka Dawn (linki W kierunku zapowiedzi poniżej). Co więcej pamiętajcie, że Układy Poza tym trwają, materiały wciąż są przygotowywane, więc to Wykluczone Dokończenie naszych doniesień z WGW.


Warsaw Games Week - widzieliśmy Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Wolumen Clancy's The Division i inne gry - komentarz #3

Total War: Warhammer

Arasz opowiada o swoich pozytywnych wrażeniach z Mecz w Total War: Warhammer – nadchodzącej strategii od Nauka Creative Assembly. Odegranie zapowiada się Szalenie dobrze, Defekt na Ojej premierę Nadal sobie trochę poczekamy, gdyż tytuł ukaże się Ledwie (co) 28 kwietnia 2016 roku.

Tom Clancy's The Division

Podczas WGW Ubisoft prezentuje wyczekiwane RPG akcji z elementami MMO Tom Clancy's The Division. Według naszych kolegów Mutacja udostępniona Ku ogrania Koło względem technicznym zawiodła, Jednakże sama Starcie Wcale robi już takiego wrażenia, A także na pierwszych materiałach wideo. Po szczegóły odsyłam poniżej.

Just Cause 3

Dzisiejszą wyliczankę kończymy grą Just Cause 3 od Avalanche Studios. Wnioski? Szykuje się bezsensowny sandbox Energicznie przypominający drugą część serii, mimo wszystko wydaje się, że tytuł będzie bardziej dopracowany, z lepszym systemem nagradzania graczy i Ani tylko. Krótko pisząc, w grudniu doczekamy się dobrej produkcji.


Tagi: gry w Polsce Deus Ex: Mankind Divided Horizon: Zero Dawn Just Cause 3 materiały GRYOnline.pl The Division Total War: Warhammer Warsaw Games Week 2015
Skomentuj post: